Çocukluğumuzda annemizin hazırlamış olduğu pestil ve köme bilinirliği arttıkça ve talep edilen miktar ev yapımı üretimden sağlanamayınca üreticilerimiz fabrikalaşma yolunu seçti böylece pestil ve köme zamanla şehrin ekonomik bir dinamiği haline geldi. Ancak fabrikalaşmanın her alanda getirdiği yozlaşma burada da kendini göstermiş, medeniyetimizin geleneksel tatları bu furyayla unutula gelmiştir. Bu minval üzere bizler saklı kalan bu yitik hazinelerimizi tekrar gün yüzüne çıkarıp, doğal ürünlerimizi bütün tazeliği ile damaklarda buluşturmayı şiar edindik.

       Jova Grup LTD. ŞTİ. bünyesinde 2014 yılında hizmete açılan gumushaneden.com, o eski tatları bulmak ve aynı doğallığı ile sizlerle bir araya getirmek için büyük gayretler sarf etti. Bu süre zarfında teknolojik altyapı, ar-ge çalışmaları ve çağın tüm gelişmişliğinden faydalandı. Nihayetinde çağın gereklerine uyum sağlayan tedarikçileriyle anlaşmalar sağlayarak gumushaneden.com tatlarını sizlere sunmaktan gurur duymaktadır. Ancak gelmiş olduğu noktayı daha üst sıralara taşımak için çalışmalarına da devam etmektedir. Tedarikçimizin T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından aldığı TR-29-K-000151 numaralı üretim izniyle www.gumushaneden.com lezzetlerimizi sizlere buluşturmaktayız.

    Tesislerimiz Gümüşhane’de bulunmakta olup dilediğiniz zaman iletişim bilgilerinde ki adreste siz değerli misafirlerimizi lezzetlerimizi yerinde tatmaya bekleriz .

   Pestil tatlısı günler dileriz.

MİSYONUMUZ

Gümüşhane lezzetlerini doğallık ve tazelikten vazgeçmeden gelişen teknolojik gelişmeleri takip ederek vazgeçilmez bir değer haline getirmek.

VİZYONUMUZ

Bölgesel olarak gerçekleştirdiğimiz toptan ve perakende satışımızı internet aracılığıyla Türkiye ve Dünyanın her köşesine taşımakla beraber pestil, köme ve pestil tatlılarının ağızlarda yer edinmesini sağlamak.

banka bilgilerimiz

Banka Adı: Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş
Hesap Adı: SELİM İLHAN

IBAN: TR 55 0020 5000 0087 0839 4000 01