iyzico Korumalı Alışveriş’i Nasıl Kullanırım?

iyzico Korumalı Alışveriş bilgilendirme kutusunu gördüğünüz sitede ürünlerinizi seçerek sepetinize ekleyin.

Gümüşhane'den Korumalı Alışveriş

Ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra ‘iyzico Korumalı Alışveriş’ seçeneğini işaretleyin ve ödemenizi tamamlayın.

Gümüşhane'den Korumalı Alışveriş

Size gönderdiğimiz SMS veya e-mail’de bulunan linkten kargo takibinizi yapın, ihtiyacınız anında 7/24 canlı destek alın.

Gümüşhane'den Korumalı Alışveriş

Güvenli ödeme hakkında Sık Sorulan Sorular

iyzico Korumalı Alışveriş Nedir?

iyzico Korumalı Alışveriş, anlaşmalı sitelerden yaptığınız alışverişte yaşayabileceğiniz tüm sorunlara karşı iyzico güvencesi altında olacağınız anlamına gelir. “Bu site güvenli mi?”, “Ürünümü gelmedi”, “Ürünüm kırık çıktı” ya da “İade talebimi kabul edilmedi” gibi sorunlara karşı iyzico, memnuniyetinizin ve paranızın güvenliğini garanti eder.

iyzico Korumalı Alışverişten Nasıl Yararlanabilirim?

iyzico Korumalı Alışveriş’e dahil olan sitelerden yapacağınız alışverişlerde, ödeme aşamasına geldiğinizde iyzico Korumalı Alışveriş seçeneğini işaretleyerek alışverişinizi tamamlayabilir ve iyzico Korumalı Alışveriş hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kargomu Takibi Hakkında Nasıl Bilgi Alabilirim?

Alışverişinizden sonra tarafınıza gönderilen SMS ya da e-posta üzerinden sipariş detay sayfanıza gelip “Destek Al” butonuna tıkladığınızda canlı destek ekranımıza bağlanacaksınız. Uzman ekibimiz talebiniz doğrultusunda hızla üye iş yerimiz ile iletişime geçip bilgileri alacak ve akabinde detayları sizinle paylaşacaklar.

Adresimi Nasıl Güncelleyebilirim?

Alışverişinizden sonra tarafınıza gönderilen SMS ya da e-posta üzerinden sipariş detay sayfanıza gelerek “Destek Al” butonuna tıklayıp canlı destek ekranına bağlanacaksınız. Uzman ekibimiz talebinizi aldıktan sonra hızla üye iş yeri ile iletişime geçerek güncel adres bilgilerinizi iletecek.

Siparişim Farklı Geldi Ne Yapabilirim?

Alışverişinizden sonra tarafınıza gönderilen SMS ya da e-posta üzerinden sipariş detay sayfanıza gelerek “Destek Al” butonuna tıklayıp canlı destek ekranına bağlanacaksınız. Uzman ekibimiz talebinizi aldıktan sonra hızla üye iş yeri ile iletişime geçecek ve siparişinizin açıklamasından farklı geldiğini iletecek ve doğru ürünün tarafınıza gönderilmesi sürecini dikkatle yönetecekler.

Ürünümü Nasıl İade Edebilirim?

Alışverişinizden sonra tarafınıza gönderilen SMS ya da e-posta üzerinden sipariş detay sayfanıza gelerek “Destek Al” butonuna tıklayıp canlı destek ekranına bağlanacaksınız. Uzman ekibimiz talebinizi aldıktan sonra ilk aşamada sizi alışveriş yaptığınız siteye yönlendirip iptal talebinde bulunmanızı isteyecekler. Eş zamanlı olarak da üye iş yerini bilgilendirecekler. Üye iş yeri iade işlemini gerçekleştirdikten sonra da referans numarasını sizinle paylaşacaklar.

Gümüşhane'den Korumalı Alışveriş